Ses Yalıtım Süngeri

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 918 92 01 ses yalıtımı telefon 0312 473 9006

Ses Yalıtım Süngeri | Gürültü Kesici Akustik Malzemeler

Ses Yalıtım Ürünlerinde Genel Kullanım Amacıyla Sesi Kesmede Çok Etkili Olan Bondex Sünger ve Bariyerli Ses Yalıtım Süngeri %90 Ses Akustiği ve Gürültü ses Yalıtımı Sağlar.

Ses Yalıtım Süngerleri

Ses Yalıtım Süngeri ,İki Farklı kullanım amacı için üretimi farklı ses yalıtım süngerleri mevcuttur. Bunlardan ilki ortamdaki seslerin farklı bir mekana geçişini engellemektir. Sesi geçiren tüm duvarların,tavanların hatta duruma göre zeminin bu izolasyon süngerleri ile kaplanması gerekmektedir. Bu ürünler bariyerli süngerler ve rebonded bondex süngerpan'dır.

bariyerli süngerpan

Rebonded süngerpan 120 - 150 yoğunluk ile yüksek yoğunluklu bir ses yalıtım süngeridir. Firmamızda bulunan süngerpan ürünlerinde atış kumaş bulunmamaktadır. Epdm bariyer ile birlikte kullanılan süngerpan ciddi derecede iyi bir izolasyon sağlar. Yinede mekanınızda keşif gereken durumlar olabilmektedir.

akustik yalıtım ürünleri

Bir diğer ses yalıtım süngeri ürün grubu ise akustik yalıtım sağlayan ürünlerdir. Bu ürünlerde bariyerli olabilir fakat tek başına uygulandığında yankı izolasyonu gibi akustik problemlere çözüm getirmektedir. Uygulaması kolay ve esnek ürün yelpazesinden oluşmaktadır. Farklı renk, desen seçenekleri ile satışa sulunmaktadır.

Ses Yalıtım Sünger Görselleri

 

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Fiyat Listesi

Biz Kimiz ?

İletişim

 Adres: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No: 35/C Balgat Çankaya/ANKARA

OFİS İRTİBAT : 0312 473 90 06

SATIŞ İRTİBAT : 0533 918 92 01

PROJE İRTİBAT : 0532 138 12 97

E-POSTA: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu