Vicoustic Flexi A50 Sünger

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 384 70 61 ses yalıtımı telefon 0216 557 61 90

Vicoustic Flexi A50 Sünger | Akustik Kare Sünger

vicoustic flexi sünger

Vicoustic flexi sünger akustik sünger çeşitlerindendir. Akustik düzenleme sağlayan vicoustic flexi sünger orta ve yüksek frekanslar için kullanılan akustik süngerdir. Yüksek akustik performansa sahiptir. Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası gibi mekanlarda sık bir şekilde kullanılır. Vicoustic flexi süngerin amacı akustik düzenleme sağlamaktır. Yanyana uygulandığında ek yerleri belli olmaz ve boşluklarından kablolar geçirilebilir. Uygun fiyatlı süngerdir.

Vicoustik flexi akustik sünger ses emicilik özelliği olan süngerdir. Akustik düzenleme amaçlı kullanılan akustik süngerdir.  Orta ve yüksek frekanslardaki sesler için özel olarak tasarlanmıştır. Akustik düzenlemede yüksek performans sağlar. Stüdyo, ses kayıt odası vb. mekanlarda kullanılır. Piyasadaki en ucuz sünger olan vicoustic flexi sünger en iyi akustik çözümler arasındadır.

vicoustic flexi akustik sünger

Üstün akustik performansa sahip olan vicoustic flexi akustik süngerin yüzeyi sprey boya ile boyanabilir. Uygulaması gayet basit olan vicoustic sünger esnek bir yapıya sahiptir. Solid yapıştırıcı ile yapıştırılır. Bunun yanında silikon ve bali ile de yapıştırılabilir. İstenilen kalınlıklarda ve miktarda sipariş verilebilir. Yanyana dizildiğinde ek yerleri belli olmaz. Boşluklarından kablo geçirilerek saklanılabilir. ISO kalite belgeli süngerdir. Mükemmel akustik performansa sahiptir.

Prova odaları, bateri odası, enstrüman çalgı odası, ev sinema odası, sinema salonu, reji odası, müzik odası, telekonferans odaları, ses kayıt odası, dinleme odaları, oditoryumlar, stüdyolar, konferans odaları vb. mekanlarda kullanılır. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan vicoustic sünger üstün akustik performansa sahiptir.

Vicoustic FLEXİ SÜNGER KULLANIM ALANLARI

Stüdyo, müzik odası, akustik oda, ses kayıt odası, enstrüman - çalgı odası, prova odası, reji odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyoları, radyo stüdyoları, disco - bar gibi ve benzeri mekanlarda kullanılabilmektedir.

VİCOUSTİC FLEXİ SÜNGER ÖZELLİKLERİ

  • ISO 3795
  • 60 x 60 x 5 cm boyutları
  • Yüzeyi sprey boya ile boyanabilir
  • Üstün akustik performansa sahiptir
  • Devrim yaratan tasarım
  • Yanyana dizildiğinde ek yerleri belli olmaz
  • Boşluklarından kablolar geçirilebilir

Vicoustic Flexi Sünger Ses Yutum Verileri

vicoustic flexi sünger ses yutum verileri

Vicoustic Flexi A50 Akustik Kara Sünger Görselleri

 

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Biz Kimiz ?

İletişim

TEKNO FOAM AKUSTİK İZOLASYON MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ofis ve Showroom : 0216 557 61 90 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 1 :  +90 533 384 70 61 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 2 :  +90 533 039 24 07 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Akustik Proje Mimarı : +90 533 378 01 92 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12 /1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur.   Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu