Mantarlı Kauçuk Levha

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 918 92 01 ses yalıtımı telefon 0312 473 9006

Mantarlı Kauçuk Levha | Zemin Mantar Kauçuk

Mantarlı Kauçuk Levha Mantarlı kauçuk levha denilen ses yalıtım malzemeleri mantar meşesi ağacının kabuğundan elde edilir.Çeşitli aşamalardan geçerek parçalanır sıkıştırılır ve istenilen ebatlarda kullanıma hazır hale getirilir. Mantarlı kauçuk levhalar çok iyi vibrasyon ve titreşim emici özelliktedirler. Mantarlı kauçuk levhalar ayrıca zemin altı, parke altı, şap altı uygulamalarında ses, ısı ve darbe emici özelliği sayesinde mükemmel bir yalıtım sağlar.Zemin Ses Yalıtım Malzemesi

Esnek ve darbe emici özeliğe sahiptir ayrıca hijyenik bir üründür. Esnek yapıdadırlar ve istediğiniz şekilde uygulayabilirsiniz. Kullanım bölgesi olarak makine temelleri de seçilebilir.Mantarlı kauçuk levhanın uygulamalarda tercih edilmesinin bir nedeni de ideal montaj kolaylığı sağlamasıdır.

Şap ve Parke Altı Mantar Kauçuk

Uygulama yapıldıktan sonra hiçbir şekilde koku yapmaz,alev damlacıkları oluşturmaz ve kolay yıpranmaz. Parke altında kullanmadığınız bölgelerde suyla temizliği yapılabilmektedir. Yoğunluk : 100 – 110 gr / cm3 Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.

Zemin Mantar Kauçuk LevhaZEMİN MANTAR KAUÇUK

Zemin Mantarlı Kauçuk Levha Görselleri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Fiyat Listesi

Biz Kimiz ?

İletişim

 Adres: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No: 35/C Balgat Çankaya/ANKARA

OFİS İRTİBAT : 0312 473 90 06

SATIŞ İRTİBAT : 0533 918 92 01

PROJE İRTİBAT : 0532 138 12 97

E-POSTA: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu