Ofis Ses Yalıtımı

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 384 70 61 ses yalıtımı telefon 0216 557 61 90

Ofis Odası Ses Yalıtımı | Çalışma Odası Ses Yalıtımı

Ofislerde ses yalıtımı çalışanların iş performansı açısından önemlidir. Dış ortam seslerinden etkilenilmemek isteniyorsa ses kesici malzemeler ile duvarlar kaplanmalıdır. Ses yalıtım uygulaması yaparak ses geçişlerinin engellenmesini sağlayabilirsiniz. Ofislerde dış ortamdan gelen seslerin yanında, çalışanların oluşturduğu seslerden dolayı oluşan ses karmaşasınında engellenmesi gerekmektedir.

Ofis Ses Yalıtımı

Çalışan sayısının fazla olmasından dolayı ortamda ses karmaşası oluşur. Bu nedenle çalışanların iş performansı düşebilir, konsantre kaybı yaşanabilir, dikkat bozukluğu görülebilir ve insanlar psikolojik yöndende etkilenebilirler. Ses karmaşasının engellenmesi için akustik malzemeler kullanılmalıdır. Örneğin çalışanların masalarının arasına seperatör konulark hem masalar bölümlendirilebilir hemde ses karmaşasının önüne geçilebilir. Ses yalıtımı ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Ofis Akustik Ses Yalıtımı

Ofislerde çalışanlar açısından huzurlu bir ortam oluşturup çalışmalarına yoğunlaşabilmelerini sağlamak amacıyla ses yalıtım uygulaması yapılmaktadır. Bu uygulamada dış ortam sesleri kesilmek isteniyorsa ses kesici malzemeler, ortam akustiği artırılmak için ise akustik özellikteki ürünler kullanılmaktadır.

Ofis Yankı Yalıtımı

Ofislerde oluşan başka bir problem de ses karmaşasıdır. Bu durum çalışanları işlerini yaparken zorlamaktadır. Ses karmaşası oluşan bir ofiste çalışanlar işlerine konsantre olamaz. Bu durumda dikkat dağınıklığı da meydana gelir. Böyle sorunlar için akustik paravan, masa seperatörü gibi ürünler kullanılarak sorunlar çözümlenir.

Ofis Ses Yalıtımı Uygulaması

Ayrıca ofisler için mekana uygun renk ve tasarımda dekoratif özellikte ürün seçenekleri sunmaktayız. Görünüm açısından güzel bir dizayn oluşturup ortama dekoratiflik kazandırabilirsiniz.

Ofis Ses Düzenleme

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Biz Kimiz ?

İletişim

TEKNO FOAM AKUSTİK İZOLASYON MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ofis ve Showroom : 0216 557 61 90 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 1 :  +90 533 384 70 61 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 2 :  +90 533 039 24 07 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Akustik Proje Mimarı : +90 533 378 01 92 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12 /1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur.   Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu