Masa Seperatörü

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 918 92 01 ses yalıtımı telefon 0312 473 9006

Masa Seperatörü | Akustik Masa Seperatör Panel

Masalar arası bölme işlevinde kullanılan masa seperatörleri akustik düzenlemeyi sağlamaktadır. Masa Seperatörleri istenilen şekilde kesilerek istenilen renk seçeneğine göre ortama uyum sağlayabilmektedir. Yan yana veya karşılıklı masaların arasında kullanılarak kablo geçişlerin görünmesini engellemektedir.

Masa Seperatörü

Özellikle çağrı merkezlerinde sıkça kullanılan bir sistem olup oluşan ses karmaşasını yok etmede etkili bir sonuç elde etmektedir. Çalışanların motivasyonunu artıran masa seperatörleri ortamdaki sesin daha kaliteli olmasını sağlamaktadır.

Masa Seperatörü Uygulama

En kayda değer özelliklerinden biri seperasyonun 40 ve 80 mm arası ölçülerde dahi ince kesitinin her iki yüzeyine de cam,melamin ve kumaşlı panel uygulayabilmesidir. Etraftan gelen seslerin sağlıklı bir şekilde ortama yayılmasını sağlamaktadır. Dar alanlar için idealdir bir ses yalıtım paneldir. 

Akustik Masa Seperatör Ses YalıtımıOfis Ara Bölücü Masa Panelleri

Genellikle çağrı merkezi ve ofis ortamlarında tercih edilen masa seperatörleri ortamın hem ses akustiğini kontrol altına alır hemde ortam karışıklığına bir son vermiş olur. Bir anlamda alan düzenlemesinde katkı sağlamaktadır. Görülmek istenmeyen kabloları da saklayarak ortamın düzenini sağlarsınız. 

KULLANIM ALANLARI

Ofis, çağrı merkezi, iş yerleri gibi ve benzeri mekanlarda kullanılmaktadır. Sesin yoğun olduğu ortamlarda daha çok tercih edilerek insanlar arası iletişim sağlanabilmektedir. Böylelikle ortamdaki ses yoğunluğu dizginlenmiş olur. 

Ofis Ortamı Masalar Arası Bölücü Panel

 Akustik Masa Seperatör Panel Görseller

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Fiyat Listesi

Biz Kimiz ?

İletişim

 Adres: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No: 35/C Balgat Çankaya/ANKARA

OFİS İRTİBAT : 0312 473 90 06

SATIŞ İRTİBAT : 0533 918 92 01

PROJE İRTİBAT : 0532 138 12 97

E-POSTA: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu