Akustik Yansıtıcı Panel

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 384 70 61 ses yalıtımı telefon 0216 557 61 90

Akustik Yansıtıcı Panel | Ahşap Yansıtıcı Panel

Yansıtıcı modeller derzli ve delikli olarak ikiye ayrılır. Arkasında delik olmadığı için sesi soğurmaz, sesin bir miktarını yutarak doğru yöne kaliteli şekilde yansımasını sağlar.

Yansıtıcı Akustik Panel

Akustik Yansıtıcı Ses Panelleri

Akustik Yansıtıcı Ses Panelleri

Yansıtıcı Ses Yutum Panelleri

Yansıtıcı Ses Yutum Panelleri

Yansıtıcı Panel

Yansıtıcı Panel

Akustik yansıtıcı paneller ortamdaki sesin akustik bir şekilde yayılması ve sesin kontrolünü sağlayan ses yalıtım panelleridir. Sesin belli bir kısmını yutarak daha sonra geri gelen sesi bozmadan düzgün bir şekilde yayılmasına yardımcı olur. Sinema salonları, konferans salonları gibi alanlarda ses yoğunluğu fazla ve sesin yayılma olanağı fazla olduğundan dolayı akustik yansıtıcı paneller uygulanır. 

Akustik Yansıtıcı Panel UygulamaAkustik Ortamlarda Ses Yalıtım Panelleri

Akustik Ses Yansıtıcı Panel Görselleri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Biz Kimiz ?

İletişim

TEKNO FOAM AKUSTİK İZOLASYON MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ofis ve Showroom : 0216 557 61 90 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 1 :  +90 533 384 70 61 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 2 :  +90 533 039 24 07 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Akustik Proje Mimarı : +90 533 378 01 92 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12 /1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur.   Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu