Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 384 70 61 ses yalıtımı telefon 0216 557 61 90

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı | Call Center Akustik Yalıtım

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı; Çağrı merkezlerinde ses yalıtım uygulamaları yapılmamış ise, hassas bilgilerin risk alarak ve azalmış verimlilik para kaybetme. Uygun bir akustik olmadan, iletişimsizlik ve çalışanların hayal kırıklığı problemler haline gelmektedir.

Çağrı Merkezi Basotect Sünger Uygulaması

Çağrı merkezlerinde  ortamın çok fazla gürültülü olması nedeniyle ses yalıtımı yapılması gerekmektedir. Telefonla müşteri ile konuşulduğu zaman sesin karşı tarafa daha iyi iletmek için ses yalıtımlı malzemeler kullanılması gerekmektedir. Çağrı merkezi binasında bulunan kişilerin sesleri birbirine karışarak işlerin aksamasına ve işe adapte olma yönünden olumsuz etkilemektedir. Ses yalıtımı  sesi tamamen kesmez. Sadece ses yoğunluğunu en aza indirilir.

 Çağrı Merkezi Masa Seperasyon Uygulama

Ortamda ses yalıtımlı paneller, masa ara bölme, akustik paneller, akustik süngerler veya kumaş kaplı paravanlar tercih edilir. Uygulanacak alanın ses yoğunluğuna göre ses yalıtım malzemeleri seçilir. Küçük alan veya kısa mesafeli alanlar için ise masa seperatör malzemeleri kullanılır. Masa seperatörleri yan yana olan masaların aralarına yerleştirilip kısa mesafede oluşabilecek seslerin kesmekte yardımcı olmaktadır. Masa seperatörlerin masa düzenine de katkı sağlamaktadır.

 Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

 Çağrı merkezi , duvar yalıtımı için akustik süngerler ve akustik paneller kullanılır.  Çağrı merkezi ortamlarında paravanlar kullanılarak ortama yeni bölümlerde oluşturulabilir. Duvar ve tavan için  ses yalıtım süngerleri  ve ses emici akustik paneller kullanılır.  Masalar arası ise masa seperatörleri ve ara bölmeler için ise kumaş kaplı paneller tercih edilir.

 Call Center Ses İzolasyonu

Çağrı merkezlerinde mekana uygun dizayn edebilmeniz için renkli ve dekoratif özellikte ürünler temin edebilirsiniz. Dilediğiniz renklerde akustik ürünler sipariş verip uygulamasını tecrübeli ekibimize yaptırabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Ses Yalıtım Uygulaması

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Biz Kimiz ?

İletişim

TEKNO FOAM AKUSTİK İZOLASYON MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ofis ve Showroom : 0216 557 61 90 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 1 :  +90 533 384 70 61 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 2 :  +90 533 039 24 07 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Akustik Proje Mimarı : +90 533 378 01 92 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12 /1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur.   Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu