Akustik Baffle

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 918 92 01 ses yalıtımı telefon 0312 473 9006

Akustik Baffle | Baffle Tavan Panel

 akustik baffle panel

Akustik baffle tavanlarda kullanılan ses düzenleme panelidir. Mekanlarda çınlama, yankılanma, eko, ses karmaşası gibi sorunların çözümlenmesi amacıyla kullanılan dekoratif bir üründür. Yapısında cam yünü bulunmaktadır. Ses emici özellikte akustik bir malzemedir. Kullanıldığı mekanda oluşan gürültüleri emerek daha sağlıklı bir ortam oluşturmaktadır.

akustik baffle ses yalıtımı

Yüzeyine çarpan ses dalgalarını emerek seslerin daha kaliteli ve sağlıklı bir şekilde aktarılmasını sağlar. Sesler daha net ve anlaşılabilir bir şekilde duyulur. Farklı renk seçenekleri sunulmaktadır. Sipariş üzerine istenilen renklerde üretilebilir. 40 mm - 50 mm kalınlıklarında ses emici bir paneldir. Akustik yalıtım performansı yüksektir.

asma tavan ses yalıtım uygulamaları

Toplantı salonları, konferans salonları, müzik odası, yemekhane, derslik, anfiler, spor merkezleri, açık ofis, çağrı merkezi, fuar alanları gibi ve benzeri bir çok mekanda kullanılabilmektedir. Yankılanma sorununu çözümlemektedir. İstenilen renklerde, ölçülerde ve formatta üretilebilmektedir.

tavan ses izolasyon malzemeleri

Ortamda oluşan gürültü,eko,yankı gibi olumsuz sesler rahatsızlık vermektedir. Ses, etraftaki cisimlere çarparak yayılmaya devam eder. Bununda önüne geçebilmek için ses yalıtım malzemeleri kullanılır. Asma tavan olarak da bilinen baffle paneller ses yalıtımı yapılarak sesleri emerek sesin akustiğini sağlar. Uygulanan ortamın akustik düzenlemesi sağlanmış olur. 

Akustik Baffle Asma Panel UygulamaAkustik Tavan Panel Uygulama

Akustik Baffle Panel Görselleri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Fiyat Listesi

Biz Kimiz ?

İletişim

 Adres: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No: 35/C Balgat Çankaya/ANKARA

OFİS İRTİBAT : 0312 473 90 06

SATIŞ İRTİBAT : 0533 918 92 01

PROJE İRTİBAT : 0532 138 12 97

E-POSTA: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu