Sinema Salonu Ses Yalıtımı

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 384 70 61 ses yalıtımı telefon 0216 557 61 90

Sinema Salonu Ses Yalıtımı | Home Cinema Odası Ses Yalıtımı

Sinema salonu gürültülü bir mekandır ve bu gürültüler çevreye rahatsızlık verebilir. Birden fazla yanyana sinema salonu olan mekanlarda film sırasında ses karmaşası görülmektedir. Bu nedenlerle sinema salonu ses yalıtımı yapılmaktadır. Ses kesici ve akustik malzemeler ile sinemalara ses yalıtım uygulaması yapılarak ses geçişleri ve ses karmaşası engellenmektedir. Dışarıdan içeriye ve içeriden dışarıya ses geçişlerinin engellenmesi sağlanmaktadır.

Sinema Salonu Ses Yalıtımı 

Sinema salonunda ortamın akustiği çok önemlidir. Seslerin kaliteli ve net bir şekilde duyulması gerekir. Film sırasında eko ve yankıdan seslerin etkilenmemesi için akustik ürünlerin sinema salonuna kaplanması gerekmektedir. Ses yalıtım malzemeleri sinemalara uygun olarak ve renkli şekilde seçilebilir. 

Sinema Salonu Akustik Yalıtımı 

Birden fazla sinema salonu bulunan ortamlarda, salonlar arası seslerin geçiş yaparak birbirine karışmaması için ve dış ortama ses giriş ve çıkışlarını engelleyebilmek adına sinema salonunda bir ses yalıtım çalışması gerçekleştirilmektedir.

Sinema Salonu Yankı Yalıtımı 

Ses yalıtım çalışmasında kullanılmak üzere üretilen ses kesici izolasyon malzemeleri kullanılmaktadır. Bu ses kesici malzemelerin kalınlığı ve yoğunluğu salondaki sesin şiddeti analiz edildikten sonra belirlenip uygulaması yapılmaktadır.

Sinema Salonu Ses Yalıtımı Uygulaması 

Sinema salonunda ses yalıtım çalışması bitirildikten sonra ortam akustiğinin artırılması amacıyla bir akustik izolasyon çalışması yapılmaktadır. Bu çalışmada akustik süngerler yada kumaş kaplı paneller uygulanmaktadır. Bu akustik ürünleri renkli ve göze hoş gelen modellerden beğenip sipariş verebilirsiniz.

Sinema Salonu Ses Düzenleme 

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Biz Kimiz ?

İletişim

TEKNO FOAM AKUSTİK İZOLASYON MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ofis ve Showroom : 0216 557 61 90 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 1 :  +90 533 384 70 61 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 2 :  +90 533 039 24 07 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Akustik Proje Mimarı : +90 533 378 01 92 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12 /1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur.   Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu