Akustik Kaplama

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 384 70 61 ses yalıtımı telefon 0216 557 61 90

Akustik Kaplama | Akustik Kumaş Kaplama | Ses Emici Panel

Akustik Kaplama Ses Yalıtımı

Kumaş Kaplı Akustik Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunur. İstediğiniz renkte kumaş kaplama yapılabilir. Akustik Kumaş kaplı Panellerde uluslararası sertifikalı kumaşlar kullanılır.

Akuistik Derzli Tavan Kaplama

Akuistik Derzli Tavan Kaplama

Akustik Ahşap Duvar Kaplama

Akustik Ahşap Duvar Kaplama

Akustik Panel Ses Yalıtımı

Akustik Duvar Paneli; Bir salonun en önemli cisimlerinden biri olan olan akustik duvar paneli , salonda izlenen bir film esnasında çıkan sesin yankılanması ile sonradan çıkan seslerin karışmasıyla anlamsızlaşır. Akustik panel, ses yalıtımı sağlayan kumaşlar ile kaplı panel çeşitidir. Dekoratif ve estetiktir. Ses yalıtım paneli ve Akustik Kaplama olarak da bilinir.

Akustik Panel Ses Yalıtımı

Akustik Duvar Panelleri

Panel yüzeyi, güçlendirilmiş akustik kumaş ile kaplanmıştır.Darbelere karşı dayanıklıdır.

Akustik Duvar Panelleri

Akustik Kumaş Kaplı Panel

Akustik kumaş kaplı paneller duvarlara ve tavanlara uygulanır. Farklı boyut, kalınlık ve renkte olması mekanalara olan uyumunu kolaylaştırır ve ortamda yankı yalıtımı sağlar.

Akustik Kumaş Kaplı Panel

Akustik Ses Yalıtımlı Ahşap ve Kumaş Kaplama Görselleri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Biz Kimiz ?

İletişim

TEKNO FOAM AKUSTİK İZOLASYON MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ofis ve Showroom : 0216 557 61 90 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 1 :  +90 533 384 70 61 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 2 :  +90 533 039 24 07 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Akustik Proje Mimarı : +90 533 378 01 92 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12 /1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur.   Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu