Akustik Paravan

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 918 92 01 ses yalıtımı telefon 0312 473 9006

Akustik Ofis Paravan | Masa Bölücü Paravan Panel

akustik paravan ses yalıtımı

Akustik paravan sayesinde alanlar istenildiği gibi bölümlendirilebilmektedir. İş yerleri çağrı merkezi, ofis gibi vb. mekanlarda çok sık kullanılmaktadır. Ses karmaşasının oluşmasına engel olur. Yüzeyinde kaplı olan akustik özellikteki kumaş sayesinde seslerin düzenlenmesini sağlar. Yüksek akustik yalıtım performansı sergiler.

akustik paravan uygulama

Akustik paravan istenilen renklerde ve ölçülerde elde edilebilmektedir. Mekanlara uygun bir şekilde üretilmektedir. Çalışan sayısının fazla olduğu iş yerlerinde ses karmaşası oluşmaktadır. Çalışanların ses karmaşası nedeniyle konsatr kaybı yaşadıkları görülebilir. İş performansları düşebilir. Bu durumda akustik paravan kullanılarak problem ortadan kaldırılabilir.

akustik ofis paravan

Akustik paravan bir bölme duvar olarak düşünülebilir. Alanları bölümlendirmek amaçlı kullanılabilir. Ses düzenlenmesi sağlayan dekoratif bir üründür. İstenilen renklerde elde edilebilir. Mekandaki eşyalara uygun bir şekilde üretilip dekor edilebilir. Akustik paravan yanlarından gelen seslerin birbirine karışmamasını sağlamaktadır.

Ara Bölücü Paravan PanellerAkustik Kumaş Kaplı Paravan

Yapısında camyünü bulunmaktadır. 40 mm kalınlıkta elde edilir. Eni ve yüksekliği istenilen ölçülerde üretilebilir. Çağrı merkezi, ofis gibi ve benzeri mekanlarda kullanılmaktadır. Ses karışıklığı yaşanmaması için kullanılır. Dekoratif bir görünüm sağlar. Renk seçenekleri sunulur.

Akustik Paravan Ses Yalıtımı UygulamaAkustik Kumaş Kaplı Panel Ses İzolasyonu

Akustik Kumaş Kaplı Paravan Panel Görselleri

 

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Fiyat Listesi

Biz Kimiz ?

İletişim

 Adres: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No: 35/C Balgat Çankaya/ANKARA

OFİS İRTİBAT : 0312 473 90 06

SATIŞ İRTİBAT : 0533 918 92 01

PROJE İRTİBAT : 0532 138 12 97

E-POSTA: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu