Asma Tavan Panelleri

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 918 92 01 ses yalıtımı telefon 0312 473 9006

Asma Tavan Panelleri | Akustik Dikey Köpük

AKUSTİK SARKIK DİKEY VE YATAY TAVAN SÜNGERLERİ

Asma Tavan Paneller ses,yangın ve neme karşı dayanıklı olup kullanışlıdır. Akustik asma tavan; metal tavan iskeleti üzerine monte edilir. Montajı gayet kolay olan bir sistemdir. 12.5 mm ebatlarında akustik alçı ile döşenir.

Asma Tavan Panelleri

Akustik Asma Tavanın Faydaları

Şık ve estetik göründüğü gibi sesi de yalıtır. Ses yankısı olmaması istenildiği alanlarda akustik bir platform oluşturarak yankı olayını engellenir.

Asma Tavan Ses Yalıtım Uygulamaları

Akustik asma tavanın bir çok fazla alternatifi vardır.Büyük yapılar olsa bile hafifliği ile dikkat çeken akustik köpükler flok kaplı olabilmektedir.

Dikey Tavan Panellleri

Neden Akustik Asma Tavan?

Rahatsızlık vermediği gibi ses yankılanmasını engeller ve konforlu bir yapı sunar. Dizaynı kullanıcının tercihine göre restore edilebilir ve akustik asma tavan, estetik açıdan güzel bir görünüm sağlar.

Akustik Yatay Asma Tavan Panelleri

Akustik Sarkık Tavan SüngerleriAkustik Dikey Köpük

Sarkık Asma Tavan Panel Görselleri

 

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Fiyat Listesi

Biz Kimiz ?

İletişim

 Adres: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No: 35/C Balgat Çankaya/ANKARA

OFİS İRTİBAT : 0312 473 90 06

SATIŞ İRTİBAT : 0533 918 92 01

PROJE İRTİBAT : 0532 138 12 97

E-POSTA: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu