Ahşap Akustik Tavan

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 918 92 01 ses yalıtımı telefon 0312 473 9006

Ahşap Akustik Tavan | Ahşap Tavan Uygulaması

Akustik tavan panellerinin tasarımı ile bir çok ortama uyan dekoratif özelliğine sahiptirler. Bulunduğunu yere renk katabildiği gibi Akustik Ahşap Delikli Tavan Panelleri ile mekana farklı özellikler katabilirsiniz.

Ses Yalıtımlı Ahşap Paneller

Akustik tavan panelleri tasarımsal açıdan kendi aralarında genel anlamda kavisli ve düz olarak ayrılır.Bu iki kategori kendi aralarında da özelliklerine ve tasarımlarına göre ayrı bir şekilde kategorilendirilir.

Ahşap Delikli Panel

Akustik Delikli Derzli Tavan Panelleri

Kapalı ortamlarda gürültüyü emen, yansıtan ve akustik düzenlemeye yardım eden, kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir. Üzerleri delikli veya derzlidir. Duvarlarda ve tavanlarda kullanılan modelleri de vardır. T24 ve Clip-in sisteme uygun 8 mm’lik ahşap tavan karoları vardır. Akustik ve ses geçirmeyen kapı yapılmaktadır. Ses yalıtımı 45 dB olan akustik ve ses geçirmeyen kapı çeşitleri yapılmaktadır.

Ahşap Tavan Ses Yalıtımı

Kullanım Alanları : Konser, konferans, nikâh ve sinema salonları, AVM’ler, restoranlar, diskolar, radyo ve TV stüdyoları, müzikholler, bankalar, telefon santralleri, bürolar, kalabalık ofisler, danışma hattı merkezleri, çağrı merkezleri, atış poligonları, spor salonları, yüzme havuzları, düğün salonları, konservatuvar çalışma salonları.

Ahşap Tavan Panel Uygulama

Ahşap Akustik Tavan Panel UygulamaAhşap Akustik Tavan Panel

Akustik Ahşap Tavan Uygulama Görselleri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Fiyat Listesi

Biz Kimiz ?

İletişim

 Adres: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No: 35/C Balgat Çankaya/ANKARA

OFİS İRTİBAT : 0312 473 90 06

SATIŞ İRTİBAT : 0533 918 92 01

PROJE İRTİBAT : 0532 138 12 97

E-POSTA: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu