Hastane Odası Ses Yalıtımı

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 918 92 01 ses yalıtımı telefon 0312 473 9006

Hastane Odası Ses Yalıtımı | Mr. Odaları Ses Yalıtımı

Hastanelerde gerekli odalarda gerçek çözümlü kalıcı ses yalıtımı sağlamak istiyorsanız profesyonel hizmetlerimizden yararlanın. Hastane odaları ses yalıtımı ve ses izolasyonu yapılması gereken önemli menanlardandır. En uygun ve kaliteli ses yalıtım çözümleri için bize ulaşınız.

Hastaneler, ameliyathaneler, mr ve röntgen odaları, acil odalar gibi bölümlerde dış ortam gürültüsünün minimuma indirilmesi gerekmektedir. Dış gürültülerin hem hastalar hem de hastane çalışanları üzerinde olumsuz etkileri olduğundan yalıtım son derece önemli bir konudur. 

Dış seslerin getirdiği olumsuz etkilere ek olarak hastane içerisindeki mr cihazlarının çıkardıkları yoğun titreşim ve seslerin de bulunduğu oda dışına sızıntısının önlenmesi de gerekmektedir.

Hastane  Odaları Ses İzolasyonuAkustik Ses Yalıtım Uygulamaları

Hastane odası deyince akla ilk olarak ses ve gürültü yoğun olan yerler gelir. Bunlar hastanenin en alt katlarında olup çalışan makineler, titreşim oluşturan araçlar çoğu zaman ortamın akustiğini bozmaktadır. Bu da insanları rahatsız eder. Ses yalıtım malzemeleri uygulanacak yer ilkten belirlenip daha sonra ses yoğunlu fazla olan yere montajı yapılmalıdır. Eğer istenirse bina geneli ses yalıtımı yapılarak hastane içi ses izolasyonu güçlü bir şekilde sağlanmış olur.

Hastane Ses YalıtımıHastane İçi Ses Yalıtımı Uygulama

Hastane Odalarında Gürültü YalıtımıAkustik Ses Yalıtım Uygulama

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Fiyat Listesi

Biz Kimiz ?

İletişim

 Adres: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No: 35/C Balgat Çankaya/ANKARA

OFİS İRTİBAT : 0312 473 90 06

SATIŞ İRTİBAT : 0533 918 92 01

PROJE İRTİBAT : 0532 138 12 97

E-POSTA: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu