Jeneratör Odası Ses Yalıtımı

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 918 92 01 ses yalıtımı telefon 0312 473 9006

Jeneratör Odası Ses Yalitimi | Jeneratör Odası Ses İzolasyonu

Yüksek ses ihtiva eden ortamlardan olan jeneratör odaları ve makine dairelerinde ses yalıtımı, titreşen cisimlerin meydana getirdiği basınç değişimleri nedeniyle sesin doğuşu ve yayılması ortamdaki parçacıkların titreşimleri ve buna bağlı olarak da iletilmesiyle kendini fark ettirir. 

 Jeneratör Odası Ses Yalıtımı

 Tamamen yanmaz olması gereken jeneratör odası gürültü ses yalıtımı malzemelerinin hava emiş ve havayı daraltmayacak biçimde genişlemesiyle imal edilmelidir. Jeneratör odalarındaki ve benzeri kabinlerdeki ses izolasyonu iklim korumalı kabinlere ek olarak süper ses izolasyonu kabinlerinde de bulunmaktadır. 

Jeneratör Odası Ses İzolasyonu

Kauçuk parke ya da şap altı malzeme seçimi yapılarak titreşimli sesler jeneratör odalarında en aza indirilir, zemine serilebilen kauçuk tabanlı akustik halılar ile daha başarılı ses izolasyon değerleri sağlanmış olur. Zeminin haricinde diğer yapı elemanlarından olan duvarlar için ise akustik süngerler veya bondex süngerpan tercih edilebilir. Daha güçlü seslerin istenen izolasyon değerleriyle yalıtılması için EPDM bariyerli süngerler kullanılmaktadır.

 Mekanik Ortam Ses Düzenleyici Malzeme

Bu süngerler güçlü ses kesici özelliği olan, yanmaz özellikteki malzemelerdendir. Jeneratör odası ses yalıtımı için harici bir uygulama olan kabin içi egsoz susturucu sistemi sayesinde, jeneratör sisteminin güvenliği de sağlanmış olur.

 Mekanik Ortam Ses İzolasyonu

 Jeneratör Kabinleri Ses İzolasyonu

 Jeneratör Ses Emici Akustik Süngerler

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Fiyat Listesi

Biz Kimiz ?

İletişim

 Adres: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No: 35/C Balgat Çankaya/ANKARA

OFİS İRTİBAT : 0312 473 90 06

SATIŞ İRTİBAT : 0533 918 92 01

PROJE İRTİBAT : 0532 138 12 97

E-POSTA: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu