İzmir Ses Yalıtım Süngerleri

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 384 70 61 ses yalıtımı telefon 0216 557 61 90

İzmir Ses Yalıtım Süngerleri

İzmir Ses Yalıtım Süngerleri

Ses yalıtımında kullanılan akustik ve basotect süngerler ses emme gücü yüksek süngerlerdir. Bu süngerler ortam akustiğin sağlamakla beraber ortamda yankı, eko, istenmeyen ses, uğultu, çınlama gibi sesleri kesmeye yarar. Orta ve düşük frekanslı sesleri kesebilir. Bu süngerler yanmaz özellikli süngerlerdir. Basotect süngerler beyaz ve gri renkte üretilirken, akustik süngerler siyah renkli üretilir. Yanmazlık özellikleri vardır. Ses yalıtımında kullanılan bu süngerler kalite belgeli ISO ve sertifikalı ürünlerdir. Her türlü akustik ortamda kullanabilirsiniz. Bu süngerler ortamdaki sesleri dengelemeye yarar ve sesin ortama eşit dağılmasını sağlar.

PİRAMİT SÜNGER

İzmir Akustik Yanmaz Piramit Sünger

Akustik piramit süngerler piramit desenli olup ortam akustiğini sağlayan ses yalıtım süngerleridir. Poliüretan ana maddesinden üretilip yanmaz özelliklidir. Akustik ortamlarda kullanılan bu dekoratif akustik sünger ortamdaki yankı, çınlama ve uğultu gibi sesleri keser. Piramit süngerler ortamda dekoratif bir hava oluşturur.

YUMURTA SÜNGER

İzmir Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger karton yumurta desenli olup ses emici süngerlerdir. Akustik yumurta süngerler siyah renkli üretilip ses emici özelliklidir. Akustik yumurta sünger poliüretan ana maddesinden üretilmiş olup, yanmaz özelliklidir. Ortam akustiğini sağlamakla beraber; yankı, uğultu, çınlama gibi sesleri keser. Akustik yumurta sünger şık ve dekoratif yapısı sayesinde ortamınıza dekoratif bir hava katar. Ses yalıtım süngerleri arasında sıklıkla tercih edilen bir üründür.

LABİRENT SÜNGER

İzmir Yanmaz Labirent Sünger

Akustik labirent sünger labirent görünümlü ses yalıtım süngeridir. Akustik süngerler yanmaz özelliklidir. Labirent sünger ortamdaki akustiği sağlar; yankı, uğultu ve çınlama gibi sorunları ortadan kaldırır. Dekoratif yapısıyla ortama farklı bir hava katar. Ses yalıtım süngerleri yüksek emiş gücüne sahip süngerlerdir. Ses yalıtımında önemli bir yeri vardır.

SPECİAL SÜNGER

İzmir Yanmaz Akustik Special Sünger

Akustik special sünger özel üretimli dekoratif süngerdir. Farklı tasarımı nedeniyle dekoratif anlamda zengin bir üründür. Akustik special sünger ortam akustiğin oluşturup; ortamdaki yankı, uğultu ve çınlama gibi sesleri keser. Uygun fiyatlı ses yalıtım süngeridir. Poliüretan maddesinden üretilip yanmaz özelliklidir, alev almaz.

BASOTECT YUMURTA SÜNGER

İzmir Basotect Yumurta Sünger

İzmir Basotect Yumurta SüngerBasotect yumurta sünger melamin köpüğünden elde edilen ses yalıtım süngerleridir. Yumurta desenli üretimdir. Basotect süngerler yanmaz özelliklidir. Antibakteriyel yapısı sayesinde okul ve hastanelerde sıklıkla tercih edilen ses yalıtım süngeridir. Ortam akustiğini oluşturup; ortamdaki yankı, eko, istenmeyen ses, çınlama gibi sesleri keser.

BASOTECT LABİRENT SÜNGER

İzmir Basotect Labirent Sünger

İzmir Basotect Labirent Sünger Basotect labirent sünger melamin köpüğünden elde edilen ses yalıtım süngerleridir. Labirent desenli üretimdir. Basotect süngerler yanmaz özelliklidir. Antibakteriyel yapısı sayesinde okul ve hastanelerde sıklıkla tercih edilen ses yalıtım süngeridir. Ortam akustiğini oluşturup; ortamdaki yankı, eko, istenmeyen ses, çınlama gibi sesleri keser.

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Biz Kimiz ?

İletişim

TEKNO FOAM AKUSTİK İZOLASYON MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ofis ve Showroom : 0216 557 61 90 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 1 :  +90 533 384 70 61 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 2 :  +90 533 039 24 07 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Akustik Proje Mimarı : +90 533 378 01 92 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12 /1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur.   Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu