Müzik Odası Ses Yalıtımı

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 918 92 01 ses yalıtımı telefon 0312 473 9006

Müzik Odası Ses Yalıtımı | Keman, Piyano Odaları Ses Yalıtımı

Müzik odasında enstrüman seslerinin dış ortama çıkmaması ve insanların rahatsız olmamaları amacıyla ses yalıtım uygulaması yapılmaktadır. Sessiz ve huzurlu bir ortamda enstrüman çalışmanızı yapabilmeniz ses yalıtımı uygulaması ile sağlanmaktadır. Müzik odasında ses kesici malzemeler ile ses geçişlerinin engellenmesi sağlanır. Kimseyi rahatsız etmeden ve kimsenin sizi rahatsız etmediği, huzurlu ve rahat bir ortamda enstrüman çalışmalarını yapabilirsiniz.

Müzik Odası Akustik Ses Yalıtımı

Bu özel mekanda akustiğin mümkün olan en üst düzeyde olması gerekmektedir. Ortam akustiği müzikal yeteneğin gelişimi için ve profesyonellik açısından önemlidir. Müzik odası akustik ürünler ile kaplanmalıdır. Sizde rahat, huzurlu ve profesyonel bir müzik odası oluşturmak istiyorsanız ses yalıtım ve akustik düzenleme uygulaması yaptırmalısınız. Bu uygulamalar için yanmaz özellikte akustik ses yalıtım süngerleri elimizde mevcuttur. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Müzik Odası Ses Yalıtımı

 Bu profesyonel ortamda oluşturacağınız çalışmaların kalitesi açısından ses yalıtımı konusu önemlidir. Aynı zamanda ortamda akustiğin artırılması da büyük önem taşımaktadır. 

Müzik Odalarında Ses İzolasyonu

Müzik odasında, müzikal yeteneğinizin gelişimi yada profesyonel kariyeriniz açısından yapılacak çalışmaların yüksek kalitede oluşturulabilmesi mekanın akustiği ve ses yalıtımına bağlıdır. Ses yalıtımı yapılmış ve ortam akustiği artırılmış bir ortamda çalışmalarınızı daha rahat yürütebilirsiniz.

Müzik Odası Duvar ve Tavan Ses Yalıtımı

Müzik Odası Ses Yalıtım Malzemeleri

Müzik Odası Kumaş Panel Uygulaması

 

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Fiyat Listesi

Biz Kimiz ?

İletişim

 Adres: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No: 35/C Balgat Çankaya/ANKARA

OFİS İRTİBAT : 0312 473 90 06

SATIŞ İRTİBAT : 0533 918 92 01

PROJE İRTİBAT : 0532 138 12 97

E-POSTA: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu