Heraklite Ahşap Yünü

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 918 92 01 ses yalıtımı telefon 0312 473 9006

Heraklite Ahşap Yünü | Duvar ve Tavan Levhası

Heraklite ahşap yünü ses yalıtım malzemesidir.Heraklite Duvar Ahşapyünü Levha ses ve ısı yalıtımı yapar ve büyük tasarruf sağlar.Yanmaya karşı dayanıklıdır, insaat sektöründe sık kullanılır, rutubete ve neme karşı özel imal edilmiştir.Ses yalıtım sağlama özelliği vardır.

heraklit ahşapyünü levha

Kullanım Alanları;

Hastane, okul, sinema, Tv stüdyoları, müzik salonları, endüstri binaları, modern çiftlikler, plaj ve turistik tesislerin ara duvarları ile tavan ve zeminlerinde vb. yerlerde

Heraklite Duvar Levhası

heraklit ahşapyünü teknik özellikleri

Tavan Ahşap Yünü KaplamaHeraklite Panel Uygulama

Tüm asma tavan sistemlerinde uygulanabilir aynı zamanda çakılarak ya da vidalayarak tavan ve duvarlarda kullanılabilir. Darbeye dayanıklıdır. Rutubet ve neme karşı dayanıklıdır.

Heraklite Ahşap Panel UygulamaSes İzolasyon Malzemeleri Ahşap Paneller

Heraklite Tavan ve Duvar Ahşap Paneli Görselleri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Fiyat Listesi

Biz Kimiz ?

İletişim

 Adres: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No: 35/C Balgat Çankaya/ANKARA

OFİS İRTİBAT : 0312 473 90 06

SATIŞ İRTİBAT : 0533 918 92 01

PROJE İRTİBAT : 0532 138 12 97

E-POSTA: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu