İzmir Ses Yalıtım Panelleri

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 384 70 61 ses yalıtımı telefon 0216 557 61 90

İzmir Ses Yalıtım Panelleri

Ses yalıtımında kullanılan paneller ses emici özelliğe sahip kumaşlarla zenginleştirilmiş ürünlerdir. İzmir Şubemizde de bu ürünlerin satışı ve uygulamaları mevcuttur. Ses yalıtımında önemli olan konu doğru ürün seçmektir. Ortamın akustiğini oluşturmak istiyorsanız mutlaka ses yalıtım panellerine göz atmalısınız. Şık ve dekoratif yapısıyla ortamın dekorasyonunu oluşturur ve akustik ortam elde edersiniz. Bu ürünler dayanıklı ses emici kumaşlar tarafından oluşturulur. Kumaş kaplı paneller, masa seperatörleri, akustik paravanlar, ahşap derzli ve delikli paneller, difüzor paneller, akustik kapı, ses geçirmez kabin vb. ses yalıtım panellerimiz mevcuttur. 

SES EMİCİ KUMAŞ KAPLI PANEL

İzmir Kumaş Kaplı Panel

Kumaş kaplı akustik panellerin ön ve arka yüzeyi cam yünü levhanın darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmasıyla oluşur. Kumaş paneller duvarlarda uygulayabileceğiniz dekoratif, renkli ses emme gücü yüksek olan performanslı bir üründür. Kumaş kaplı paneller akustik ortamlarda, yankı ve eko gibi sorunların bulunduğu ortamlarda performans gösteren bir üründür.

MASA SEPERATÖRÜ

İzmir Masa Seperatoru

Ofis, çağrı merkezi, call center gibi mekanlarda kullanılan ara bölücü masa seperatörleri çalışma esnasında seslerin birbirine karışmamasını önler. Masa seperatörleri dayanıklı ses geçirmez kumaştan üretilir. Masa seperatörleri daha huzurlu ve konforlu bir iş ortamı sunar. İş veririminiz arttırır.

DELİKLİ AHŞAP PANEL

İzmir Ahşap Panel

Delikli ahşap panellerin içinde ses emici kumaş bulunur. Ahşap sesi daha iyi yalıtan bir malzemedir. Ahşap panelde delik sayısı ne kadar fazla ve sık olursa ses emme eğilimi o kadar iyi olur. Delikli ahşap paneller ortam akustiğini sağlar. Uğultu, çınlama, istenmeyen sesleri keser. Yankı yansıtıcı özelliği vardır. Özel kumaşın çektiği sesleri ısı enerjisine dönüştürür.

AKUSTİK BAFFLE

İzmir Akustik Baffle

Akustik bafflelar; ofis, toplantı salonu, konferans salonu, düğün salonu gibi bir çok mekanda tercih edilen ses yalıtım panelidir. Bafflelar yankı kesici özelliğe sahiptir. Uğultu, çınlama, istenmeyen sesleri keser. Özel aparatı sayesinde tavanda uygulanan bafflelar dekoratif yapısı sayesinde ortamda şık bir görüntü oluşturur. Akustik bafflelar istenilen renk ve ölçülerde üretimi sağlanır.

AKUSTİK PARAVAN

İzmir Akustik Paravan

Ofis, çağrı merkezi, call center gibi mekanlarda kullanılan paravanlar ara bölücü ses geçirmez özellikli ürünlerdir. Bu ürünler ofis gibi ortamlarda kullanıldığı takdirde çalışanlar birbirlerinin sesinden rahatsız olmaz, iş verimi artar. Paravan ses geçirmez dayanıklı kumaşlardan üretilir. İstenilen renk ve ebatlarda üretimi mevcuttur.

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Biz Kimiz ?

İletişim

TEKNO FOAM AKUSTİK İZOLASYON MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ofis ve Showroom : 0216 557 61 90 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 1 :  +90 533 384 70 61 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 2 :  +90 533 039 24 07 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Akustik Proje Mimarı : +90 533 378 01 92 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12 /1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur.   Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu