Yanmaz Bass Trap Akustik Sünger

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 918 92 01 ses yalıtımı telefon 0312 473 9006

Bass Trap Sünger | Bass Kırıcı Akustik Sünger

bass trap akustik sünger

Bass trap akustik sünger alçak frekanslı seslerde en iyi performansa sahip süngerdir. Akustik sünger çeşitlerinden birisidir. Sık sık diğer akustik süngerler ile birlikte kullanılır. Standart olarak 30 x 30 x 70 ebatlarındadır. Bass trap akustik sünger kendine özgü şekli ile akustik düzenleme yapılması gereken mekanlarda kullanılır. Alçak frekans sorunlarını gidermede en iyi çözüm bass trap tır. Diğer akustik süngerler ile birlikte çok sık bir şekilde kullanılır. Yanmazlık özelliği olan bass trap akustik süngerin yoğunluğu çok yüksektir.

Akustik sünger çeşitlerinden bir taneside bass trap tır. Yüksek frekanslı bass seslerini düzenleyen süngerdir. Köşe bass tuzağı olarakta bilinen bass trap ses emici ve kesici özellikte akustik bir süngerdir. Bass trap üstün derecede bass frekansı ayarlar. Akustik mekanlarda ortam akustiği düzenlemesi için kullanılan ses yalıtım süngeridir.

yanmaz bass trap akustik sünger

Ev sinema odası, reji odası, sinema salonları, müzik odası, bateri odası, enstrüman çalgı odası, ses kayıt odası vb. mekanlarda kullanılır. Eko ve yankı gibi ses bozukluklarını çözümler. Uygulaması çok kolaydır. Sprey boya ile yüzeyi boyanabilir. Sık sık diğer akustik süngerler ile birlikte kullanılır. Alçak frekanslı seslerde en iyi çözüm olan bass trap akustik düzenleme ve ses yalıtımı sağlar. Kullanım alanı çok geniştir. Koku yapmaz, küflenmez ve nemden etkilenmez.

bass trap akustik sünger

Bass trap akustik sünger ses emicilik özelliği olan ve bu sayede akustik düzenleme sağlayan süngerdir. Aynı zamanda ses akışınıda düzenler. Eko ve yankı gibi ses problemlerini çözümler. Stüdyolar, tiyatro salonları, sinema salonları, reji odaları, radyo ve televizyon kanalları, konferans salonları gibi vb. bir çok mekanda kullanılan akustik süngerdir. Evinizde sinema odası yada müzik odasında kullanabilirsiniz. Uygulaması kolaydır.

BASS TRAP SÜNGER KULLANIM ALANLARI

Stüdyo, müzik odası, akustik oda, ses kayıt odası, enstrüman - çalgı odası, prova odası, reji odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyoları, radyo stüdyoları, disco - bar, sinema salonları, ev sinema odası gibi ve benzeri mekanlarda kullanılabilmektedir.

BASS TRAP AKUSTİK SÜNGER ÖZELLİKLERİ

  • Yanmazlık özelliktedir.
  • Stok rengi gridir.
  • Yüzeyi sprey boya ile boyanabilir.
  • 30 cm x 30 cm x 60 - 70 cm dir.
  • 100 Hz arası %120
  • Yüksek akustik performansa sahiptir.

BASS TRAP SES YUTUM VERİLERİ

bass trap sünger ses yutum verileri

Bass Kırıcı Bass Trap Sünger Görselleri

 

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Fiyat Listesi

Biz Kimiz ?

İletişim

 Adres: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No: 35/C Balgat Çankaya/ANKARA

OFİS İRTİBAT : 0312 473 90 06

SATIŞ İRTİBAT : 0533 918 92 01

PROJE İRTİBAT : 0532 138 12 97

E-POSTA: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu