Bariyerli Melamin Sünger

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 384 70 61 ses yalıtımı telefon 0216 557 61 90

Bariyerli Melamin Sünger | Yanmaz Akustik Köpük

Bariyerli melamin süngerler ses kesintisini sağlar ve ortamda akustik bir düzenleme sağlamaktadır. Farklı ve renklerde üretimi sağlanan melamin süngerler hijyen açısından diğer malzemelerden farklıdır. Antibakteriyel özellikteki akustik süngerler genel olarak hastane, okul gibi alanlarda kullanılabilmektedir.

Bariyerli Akustik Melamin Sünger

Ses emici ve yutucu akustik süngerler hafif ve kolay uygulanabilen esnek yapıdadırlar. Bu süngerlerin kendinden yapışkanlı modelleri de vardır. m2 olarak satışı gerçekleştirilen akustik süngerler alan içersinde eko, yankı ve uğultu gibi sesleri engeller.

Ağır Bariyerli Basotect Köpük

Bariyerli basotect melamin sünger ne işe yarar ?

Hijyenik ortamlarda daha fazla kullanılır. Antibakteriyel olduğu için hijyenik ortamlarda daha fazla tercih edilir. Bariyerli melamin süngerleri, ortamda oluşan ses dalgalarının emerek seslerin etrafa yayılımında akustik bir ortam oluşturur. Bariyerli melamin süngerler hafiftir ve uygulanacak yere montajı çok kolay yapılır. Melamin süngerlerin bariyerli olanları ses yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde kullanılır. Ortamın ses sorununu büyük bir oranda çözmüş olur. 

Yanmaz Bariyerli Melamin Sünger

Bariyerli melamin süngerlerin ortama uygulanması yapıştırılarak yapılır. Solid bazlıştırıcı süngerin arkasına sürülür daha sonra uygulanacak yere montajı yapılır. Bu ürünlerin ayrıca yapışkanlı olanları da mevcuttur. 

Bariyerli Melamin Sünger UygulamaBariyerli Melamin Sünger Uygulama Alanları

Bariyerli Basotect Melamin Sünger Görselleri

 

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Biz Kimiz ?

İletişim

TEKNO FOAM AKUSTİK İZOLASYON MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ofis ve Showroom : 0216 557 61 90 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 1 :  +90 533 384 70 61 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 2 :  +90 533 039 24 07 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Akustik Proje Mimarı : +90 533 378 01 92 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12 /1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur.   Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu