Akustik Ses Yalıtımı

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 384 70 61 ses yalıtımı telefon 0216 557 61 90

Ses Yalıtımı | Ses Yalıtım Uygulamaları | Akustik Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı nedir ?

İlk önce onu açıklayalım. Ses yalıtımı bölgelerdeki yayılan sesin yapı malzemelerine çarparak oluşturduğu rahatsızlık veren sesi yani gürültüyü kesmek için yapılan uygulamalardır. Her bölge için aynı ses yalıtımı uygulaması yapmak mümkün değildir. Ses yalıtımının bir çok çeşidi vardır. Akustik ses yalıtımı,duvar ses yalıtımı,zemin ses yalıtımı,tavan ses yalıtımı ve diğer adıyla ses izolasyonu uygulamalarıdır.Ses izolasyonu genellikle çok yüksek ses şiddetinin olduğu bölgelerde uygulama yapılmasına denir. Ses yalıtımı uygulamaları için birçok ses yalıtım malzemesi bulunmaktadır.Bunlar süngerler,paneller ve diğer malzemelerdir.

Ses Yalıtım Uygulamaları

 Binalarda ses çok fazla dikkate alınmadığından sonradan ses yalıtımı uygulaması yaptırmak gerekmektedir. Gürültüden kurtulmak için gereken bazı önlemler vardır.Bunlardan bazıları :

Yapıların inşa edildiği yerleri demiryolu, havayolu ve otoyol gibi gürültünün asıl kaynağı olan yerlerden uzak tutmak.
Bina şekillerini yansıma ya sebep olacak şekilde yapmamak.
Yapı elemanlarının yoğunluğunu arttırmak.
Çift tabakalı duvar uygulaması yapmak.
Cam alanlarında çift cam, lamine cam uygulaması yapmak.

Duvar ve Tavan Akustik Sünger Döşeme

 tekno touch akustik sünger uygulama

Ofis Ortamı Ses İzolasyonu

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Biz Kimiz ?

İletişim

TEKNO FOAM AKUSTİK İZOLASYON MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ofis ve Showroom : 0216 557 61 90 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 1 :  +90 533 384 70 61 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 2 :  +90 533 039 24 07 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Akustik Proje Mimarı : +90 533 378 01 92 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12 /1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur.   Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu