Toplantı Odası Ses Yalıtımı

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 384 70 61 ses yalıtımı telefon 0216 557 61 90

Toplantı Odası Ses Yalıtımı | Sunum Odası Ses Yalıtımı

Toplantı odası hemen hemen bütün büyük şirketlerde bulunan bir mekandır. Bu mekanda gizli ve hassas kararlar alınabilmektedir. Bu kararların gizlilikle konuşlabilmesi dış ortama ses geçişlerinin engellenmesi gerekmektedir. Dış ortam sesinin engellenebilmesi için ise toplantı odasına ses yalıtım uygulaması yapılmalıdır. Toplantı sırasında dışarıdan gelebilecek sesler nedeniyle dikkat kaybı ve konsantre bozukluğu yaşanabilir.

Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Dış çevreden gelen seslerden etkilenmemek amacıyla ses yalıtım süngerleri ile uygulama yapılmaktadır. Toplantı odasında yankı gibi problemlerin önüne geçebilmek için akustik ürünler kullanılmalıdır. Toplantı sırasında seslerin daha net duyuabilmesi amacıyla uygulanmaktadır.

görüşme odası akustik düzenleme

Bu ortamda yapılan görüşmelerin dış ortam seslerinden bölünmemesi ve rahatsızlık verici gürültülerin konuları dağıtmaması için ses yalıtımı yapılması önemlidir. Seslerden dolayı toplantı sırasında konsantre bozukluğu yaşanabilir.

akustik ses yalıtım uygulamaları

Dikkat kaybı gibi sorunların görüşmeleri olumsuz etkilememesi için ses kesici malzemeler ile bir ses yalıtım çalışması gerçekleştirilmektedir. Bu malzemeler ile ses giriş ve çıkışları kesilmektedir.

Akustik Görüşme Odası Ses Yalıtımı Uygulama

Toplantı odasında dekoratif ve renkli ürünler temin ederek güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Akustik özellikteki sünger yada kumaş paneller ile ses sorunlarını giderip dekoratif bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Toplantı Salonu Akustik Yalıtımı

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Biz Kimiz ?

İletişim

TEKNO FOAM AKUSTİK İZOLASYON MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ofis ve Showroom : 0216 557 61 90 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 1 :  +90 533 384 70 61 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 2 :  +90 533 039 24 07 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Akustik Proje Mimarı : +90 533 378 01 92 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12 /1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur.   Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu