Bateri Odası Ses Yalıtımı

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 384 70 61 ses yalıtımı telefon 0216 557 61 90

Bateri Odası Ses Yalıtımı | Müzik Aleti Ses Yalıtımı

Bateri odası gibi müzik aletlerinin kullanımı yapılan odalarda yapılması gereken ses yalıtımı oldukça önemli olmaktadır. Ortamın akustiğini sağlayabilmek için kumaş kaplı paneller tercih edilmektedir. Böylece dışarıdan istenilmeyen sesler bateri odasının içerisine girmeyecek, bateri odası ses yalıtımı sayesinde ses izolasyonu istenilen özellikte sağlanmış olacaktır. Bateri odası diğer enstrümanların odaları için dış ortamdan sıfır oranda ses gelmesi gerekiyor.

Bateri Odası Ses Yalıtımı

Bateri gibi pek çok müzik aletinin kullanımının yapılacağı müzik odalarında istenilen ortamın sağlanabilmesi için bateri odası ses yalıtımı malzemesinin seçimi ve uygulanmasındaki profesyonellik oldukça etkili olmaktadır. Ses yalıtımı yapılırken odanızın apartman içinde olması durumunda ise odanın her köşesinden ayrı bir yalıtım uygulaması yapılmaktadır.

Müzik Aleti Ses Yalıtımı

Uygulamadan önce oda içerisinde keşif yapılarak yankı ve uğultu oluşumuna en çok neden olan bölgelerde çalışmalar daha yoğun olarak yapılmaktadır. Tercih edilen ses yalıtım malzemeleri arasında ise akustik süngerler, bondex sünger, akustik kumaş paneller, kauçuk mantar levha, kauçuk akustik halı, bass trap köşe süngerleri yer almaktadır.

 Bateri Odası Duvar ve Tavan Ses Yalıtımı

Bateri odası ses yalıtımı yapılırken, müzik çalan kişinin ortamda istediği ses özelliğini ortaya çıkarabilmesi amaçlanırken aynı zamanda yan dairelerin müziğin yapıldığı ortamdan rahatsız olmaması da düşünülmektedir. Bu nedenle yapılan ses yalıtımı hem iç ortamın ses titreşimlerinin eşyalara çarpması engellenmeli hem de dışarıya çıkacak ses en aza indirilmelidir. 

Bateri Odası Duvar Ses Yalıtımı Uygulaması

Oluşturacağınız bateri odasında seslerin dış ortama çıkmasına engel olabilmek adına ses kesici yetenekteki malzemelerin, seslerin dış ortama kaçtığı bölgelere uygulanması gerekmektedir.

Müzik Odası Ses İzoalsyonu

Ses yalıtımında kesin sonuç elde edebilmek için, çalışma yapılacak ortamda oluşan seslerin şiddeti analiz edilir. Daha sonra ortamdaki seslere uygun malzemeler belirlenir. Bir sonraki adımda ise malzemeler uygulanır ve mekan kullanıma hazır hale getirilir.

Bateri Odası Akustik Düzenleme

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Biz Kimiz ?

İletişim

TEKNO FOAM AKUSTİK İZOLASYON MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ofis ve Showroom : 0216 557 61 90 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 1 :  +90 533 384 70 61 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 2 :  +90 533 039 24 07 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Akustik Proje Mimarı : +90 533 378 01 92 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12 /1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur.   Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu