Rebonded Süngerpan

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 918 92 01 ses yalıtımı telefon 0312 473 9006

Rebonded Süngerpan | Bondeks Ses İzolasyon Süngeri

Bondex Süngerpan; Sünger parçacıklarının küçük parçacıklar haline çevrildikten sonra sıkıştırılarak sünger şekline getirilmesiyle üretilmesidir.Esnek Poliüretan süngerler,üstündeki açık hücrelere sayesinde hava geçirgenliğini sağlayar.

Ağır kurşun bariyer yüksek ses kesici özelliğine sahiptir. Yüksek frekanslı sesleri kesmek için kullanılmaktadır. Bondex Süngerpan Ağır Kurşun Bariyer ile kullanılmaktadır.

Rebonded Bondeks Süngerpan

SÜNGERPAN SES YALITIM SÜNGERİ

Kapalı gözenekleri sayesinde ısı iletkin katsayıları oldukça düşüktür. Farklı DNS de üretilebilen malzeme otomotiv sektöründe çeşitli noktalarda tampon ve takoz malzemesi olarak kullanıldığı gibi spor malzemeleri sektöründe güreş minderi olarak da kullanılmaktadır.

Süngerpan Akustik süngerler atık süngerlerin geri dönüşümünden üretilmektedir. 110 - 150 - 180 kg m3 şeklinde farklı yoğunluklarda üretilir.Darbe ve titreşim önleyici bir yalıtım ürünüdür. Parke ve şap altlarında, alçıpan aralarında yoğun olarak kullanılan ve tercih edilen bir üründür.

Bondeks Ses İzolasyon Süngeri

Bondex Süngerpan Ağır Kurşun Bariyer ile kullanılabilir. Bariyerli Bondex Süngerpanses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulamalarında üstün kalite gösterir. Ağır kurşun bariyer üstün ses kesici özellikli bir üründür.Bu ürün Yüksek Frekanslı Sesleri Kesmek için kullanılır.

Bondeks Ses Yalıtım Süngeri

Süngerpan; Sünger malzemelerin küçük parçacıklar haline çevrildikten sonra sıkıştırılarak tekrar sünger haline getirilmesi ile üretilen bu malzeme ses izolatörü ve darbe emici olarak kullanılmaktadırlar. Bondeks Süngerin ana hammaddesi latex olmasına rağmen, doğal latexin piyasadaki sünger talebini karşılayamaması nedeniyle bilim adamları 1937 senesinde poliüretan hammaddesini oluşturarak, bundan sünger elde etmeyi başarmışlardır. Esnek Poliüretan süngerler, hava geçirgenliği sağlayan açık hücreleri,elastik yapıları ve hafif olmaları nedeliyle çok fazla tercih edilen bir ses yalıtım malzemesidir. Tün bu ürünler önce bloktan daha sonra da plakanlardan özel sünger kesim parçaları elde edilir.

Ses Kesici İzolasyon Malzemesi

Sünger pan Ses İzolasyon sesi en iyi yutabilen yalıtım malzemelerinden biri olan Bondex Süngerpan akustik ses yalıtımı ve izolasyonunda kullanılır. 100 / 120 / 150 / 180 Desibel Değeri EN ISO standartlarına göre %60-90 değerleri arasında ses yalıtımı sağlar. Tüm ses yaltım malzemeleri kendi normlarına göre değerlendirilir ve uygulanır.

Bondeks Duvar Ses Yalıtım Süngeri

Rebonded Bondex Süngerpan Ses İzolasyon Sünger Uygulama

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Fiyat Listesi

Biz Kimiz ?

İletişim

 Adres: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No: 35/C Balgat Çankaya/ANKARA

OFİS İRTİBAT : 0312 473 90 06

SATIŞ İRTİBAT : 0533 918 92 01

PROJE İRTİBAT : 0532 138 12 97

E-POSTA: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu