Ses Kayıt Odası Yalıtımı

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 384 70 61 ses yalıtımı telefon 0216 557 61 90

Ses Kayıt Odası Yalıtımı | Stüdyo Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Ses kayıt odası gibi hassas mekanlarda kayıt sırasında hatalar oluşmaması ve yapılacak çalışmaların profesyonelliği açısından ses yalıtımı önemlidir. Seslerin kaliteli bir şekilde kayıt altına alınması gerekmektedir. Mekana dışarıdan gelen seslerin engellenmesi ancak ses yalıtımı uygulaması yaptırılarak çözümlenmektedir. Ses geçişlerinin engellenmesi için ses kesici malzemeler kullanılmakadır. Ses kayıt odasında ortamın ses almaması çok önemlidir.

Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Seslerin kontrol edilmesi amacıyla mekanda akustiğin düzenlenmeside önemlidir. Yapılacak çalışmaların kaiteli ve net bir şekilde duyulabilmesi için gereklidir. Akustik süngerler ile duvarlar ve tavan kaplanarak ortam akustiği kontrol altına alınmaktadır. Çalışmaların kaliteli ve profesyonel bir şekilde ortaya çıkabilmesini sağlamaktadır.

Kayıt Odası Akustik Düzenleme

Seslerin kayıt altına alındığı bu ortamda, kaydedilen seslerin kaliteli ve net algılanmasını sağlamak için mekanın akustiği artırılmış ve ses düzenlemesi yapılmış olması gerekmektedir.

Kayıt Odası Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses yalıtımı yapılmış ve ortam akustiği artırılmış bir ortamda kayıt altına alınacak sesler dış ortam sesleri mekana girmediği için hatasız oluşturulur. Yankı, çınlama ve eko gibi sorunlar oluşmaz.

Kayıt Odası Ses İzolasyonu Uygulaması

Böyle profesyonel çalışmaların ortaya çıkarıldığı ortamlarda kullanılacak malzemeler seslerin şiddeti analiz edilerek belirlenmektedir. Daha sonra uygulama çalışması yapılarak sorunlar giderilmektedir.

Kayıt Odası Akustik Sünger Uygulaması

Kayıt Odası Duvar ve Tavan Uygulama

Prova Odası Akustik Yalıtım

Stüdyo Kayıt Odası Ses Yalıtımı

 

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Biz Kimiz ?

İletişim

TEKNO FOAM AKUSTİK İZOLASYON MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ofis ve Showroom : 0216 557 61 90 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 1 :  +90 533 384 70 61 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış 2 :  +90 533 039 24 07 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Akustik Proje Mimarı : +90 533 378 01 92 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şerifali Mahallesi Alptekin Caddesi No:12 /1 Ümraniye / İstanbul – TÜRKİYE

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur.   Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu