Stüdyo Ses Yalıtımı

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 918 92 01 ses yalıtımı telefon 0212 210 92 97

Stüdyo Ses Yalıtımı | Tv-Dublaj, Kayıt Odaları Ses Yalıtımı

Stüdyoda seslerinin dış ortama çıkmaması ve profesyonel bir ortam oluşturulması amacıyla ses yalıtım uygulaması yapılmaktadır. Yapılacak çalışmalar rahat bir ortamda ve kaliteli bir şekilde oluşturulmak isteniyorsa ses yalıtımı çok önemlidir. Stüdyoda ses kesici malzemeler ile ses geçişlerinin engellenmesi sağlanır. Dış ortam sesinin sıfır düzeyinde olması çalışmaların kaliteli ve hatasız olarak ortaya çıkmasını sağlar.

Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı

Bu özel mekanda akustiğin mümkün olan en üst düzeyde olması gerekmektedir. Stüdyoda ortam akustiğinin önemi çok büyüktür. Kaliteli, seslerin daha net duyulduğu ve profesyonel bir stüdyo oluşturabilmeniz için ortam akustiğinin mükemmel olması gerekmektedir. Uygulamada yanmaz özellikte süngerler kullanabilirsiniz. Çalışmaların kalitesi ve profesyonellik açısından ortam akustiği ve ses yalıtımı çok önemlidir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Stüdyo Kumaş Panel Uygulaması

Stüdyo akustik artırma ve ses yalıtım gibi teknik konuların önemli ve yapılması gerekli olduğu bir ortamdır. Çalışma yapılacak ortamlarda ses şiddeti yada sorunların ve şikayetlerin belirlenmesi sonucunda bir analiz yapılıp çözümleme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Stüdyo Ses İzolasyonu

Stüdyolarda temin edeceğiniz akustik ürünleri dekoratif özellikte ve renkli olarak seçebilirsiniz. Mekanlarınızda göze hoş gelen ve dekoratif bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Stüdyo Tavan ve Duvar Uygulaması

Stüdyo ses yalıtım ve akustik yapılandırma için seçeceğiniz sünger yada malzemelerin uygulama çalışmasını tecrübeli uygulama ekibimize yaptırabilirsiniz.

Stüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyo Akustik Düzenleme

Stüdyo Ses Yalıtım Malzemeleri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Fiyat Listesi

Biz Kimiz ?

İletişim

OFİS İRTİBAT : 0212 210 92 97

SATIŞ VE ŞUBE SORUMLUSU : 0533 918 92 01

E-POSTA: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

ADRES : 15 Temmuz Mahallesi Koçman Caddesi DEMİRKOL Plaza, Güneşli Cd. No:54 D:A BLOK, 34212 Bağcılar/İstanbul - TÜRKİYE

tekno akustik ses yalıtım firması

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu