Bondex Süngerpan

SES YALITIM SÜNGERİ

 whatsapp telefon0533 918 92 01 ses yalıtımı telefon 0312 473 9006

Bondex Süngerpan | Rebonded Bondeks Ses Yalıtım Süngeri

bondex süngerpan

 Güçlü seslerin izole edilebilmesi amacıyla zemin, tavan ve duvar ses yalıtım uygulamalarında kullanılabilen yüksek yoğunluğa sahip olan ve ses kesici bir malzemedir. Süngerpan küçük sünger parçacıklarının birleşmesi ile oluşmaktadır. Sıkıca ve yoğun bir şekilde birleşim işlemi yapılmaktadır. Ses izolasyon uygulamaları için özel üretilen bu sünger üst düzey performans sağlamaktadır. Ses yalıtımında en iyi performansa sahiptir. Standart olarak üretimi 10 mm - 70 mm kalınlıklarında ve 110 dns - 180 dns yoğunluklarından yapılmaktadır. Bir çok mekanda ve alanda ses izolasyonu sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

rebonded bondex süngerpan

Çok güçlü gürültülerin kesilmesi isteniyorsa ve bondex süngerpan tek başına sesleri kesemiyorsa epdm ses bariyeri ile birlike uygulanmalıdır. Bondex süngerpan edpm ses bariyeri ile birlikte uygulandığında üstün bir ses yalım performansı sağlamaktadır. Poliüretan köpükten üretimi yapılan bondex süngerpan yanmaz özelliktedir. Süngerpan piyasada rebonded bondex olarakta bilinmektedir.

Ses Kesici İzolasyon Malzemesi

Asansör dairesi, müzik odası, tekne motor kabini, hastane EMAR odası, bateri odası, jeneratör odası, kompresör odası, makine dairesi, stüdyo, piyano odası, enstrüman - çalgı odası, kazan dairesi, hidrofor odası, müzik odası gibi ve benzeri mekanlarda ses izolasyonu sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Üst düzey bir performansa sahiptir. Çok geniş bir kullanıl alanı vardır.

Bondeks Ses Kesici Sünger


KULLANIM ALANLARI

Binalarda, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, piyano odası, bateri odası, enstrüman - çalgı odası, prova odası, disco - bar, televizyon stüdyoları, radyo sütdyoları, kompresör odası, jeneratör kabini, asansör dairesi, fabrika, toplantı odası, sinema salonu, evlerde, iş yerleri gibi ve benzeri mekanlarda kullanılmaktadır.

ÖZELLİKLER

  • Yanmaz olarak üretilmektedir.
  • Yoğunlukları 110 dns - 180 dns arasıdır.
  • Kalınlıkları 10 mm - 70 mm arasıdır.
  • Epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • Solid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır.
  • Ses yalıtımının yanında ısı yalıtımınada katkı sağlamaktadır.

Bondex Süngerpan Ses Yalıtım Süngeri Görselleri

Anasayfa

Ses Yalıtımı

Uygulamalar

Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kaplama

Yalıtım Malzemeleri

Fiyat Listesi

Biz Kimiz ?

İletişim

 Adres: Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No: 35/C Balgat Çankaya/ANKARA

OFİS İRTİBAT : 0312 473 90 06

SATIŞ İRTİBAT : 0533 918 92 01

PROJE İRTİBAT : 0532 138 12 97

E-POSTA: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hakkımızda

Akustik yalıtım ve ses izolasyonu sektöründe işimiz sadece ses sloganıyla daha iyisi için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İstanbul da bulunan ofislerimiz aracılığı ile bugüne dek bir çok büyük firma ile çalışıp uygulama ve malzeme kalitelerimizi ispatladık. Referanslarımıza göz atabilir ve detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Artan talepler doğrultusunda İzmir ve Ankara'da da birer satış ve uygulama çözüm ofisi açarak bu illerimizde de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

Satın Alma Süreci

Aynı gün içerisinde ödemesi yapılan ürünler stokta mevcut ise kargo veya çalıştığımız ambar firması ile en kısa sürede sizlere gönderilmektedir. Malzeme satışımız tüm Türkiye'ye mevcuttur. Minimum sipariş miktarı 10m2'dir. Bazı ürünlerde renk ve desen seçeneği olduğundan ötürü stok tutmak imkansızdır. Bu gibi durumlarda üretim süreci ve termin için sizlere süre bildirilmektedir.

Ostim Ses Yalıtımı - Yanmaz Akustik Sünger - Ankara Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtımı Yapan Firmalar - Ostim Akustik Sünger - Ostimde Ses Yalıtım Firması - Ankara Ses Yalıtım Malzemeleri - Ankara Ses İzolasyonu